درباره ما

این هلدینگ به طور کلی علاوه بر سرمایه گذاری های بزرگ در زمینه معادن مختلف فلزی و غیر فلزی و فرآوری آن ها در زمینه تامین مواداولیه و فروش محصولات متمرکز کرده و پر حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین هلدینگ های معدنی غیر فلزی ایران بخش عمده ای از نیاز سالانه مواد اولیه مصرفی در صنایع مرتبط را از معادن و منابع خود تامین می نماید.افتخار و مزیت شرکت وجود تیم های متخصص و با تجربه مهندسی در زمینه تحقیقات و مطالعات تخصصی و کاربردی معادن،اکتشافات، بهره برداری و طراحی معادن، تهیه نقشه زمین شناسی و معدنی و همچنین دارای مهندسین سرامیک در زمینه فرآوری وپشتیبانی فنی صنایع سیمانی و سرامیک با مشاوره و راه اندازی خطوط تولید، فرمولاسیون، ارائه خدمات آزمایشگاهی جهت بهبودکیفیت محصولات و هم چنین توانایی بازاریابی محصولات معدنی و تولید آنها می باشد مجموعه هلدینگ معدنی فلات آسیا، مفتخر است که اعلام دارد که فعالیتهای کسب و کار شرکت را در زمینه های صنعتی فوق الذکر توسعه داده و هم اکنون بعنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تامین مواد خام و فراوری شده برای صنایع کاشی، سرامیک، چینی مظروف، چینی بهداشتی، نفت و گاز و سایر صنایع مرتبط مطرح است. همچنین بازرگانی، بازاریابی و فروش مواد اولیه معدنی و صنعتی و محصولات نهایی صنایع فوق را در بازارهای داخلی و خارجی به عنوان مزیت رقابتی هلدینگ، در برنامه فعالیتهای اقتصادی خود دارد. هلدینگ بطور کلی فعالیتهای خود را در زمینه معدن، تامین مواد خام اولیه و فراوری شده و فروش محصولات متمرکز کرده و سرمایه گذاریهای بزرگی را در زمینه معادن مختلف فلزی و غیر فلزی انجام داده است.

ABOUT US

RASTAK SANG FALAT ASIA  mineral Co.

رستاک سنگ فلات آسیا معدنی

Araz Gon I Co.

آراز گون ای

Nooryaran Negin Asia Co.

نوریاران نگین آسیا

Negin Aran Asia Co.

نگین آران آسیا

Karvan Avaj Industrial Soil Co.

خاک صنعتی کاروان آوج

Arman Gostar Falat Asia Mineral Co.

معدنی آرمان گستر فلات آسیا

Dozaj Refractory Mineral Soil Co.

خاک نسوز دوزج

Falat Asia Mineral Padideha Co.

پدیده های معدنی فلات آسیا

Ganjineh madan Falat asia Co.

گنجینه معدن فلات آسیا

Mianeh delta silica Co

دلتا سیلیس میانه

Sahand Mineral Group

گروه معدنی سهند

Ofogh kavir falat asia Mine Co.

افق کویر معدن فلات آسیا

Madan kavan Falat Asia Co.

معدن کاوان فلات آسیا

Kani Aran falat asia mineral Co.

کانی آران معدنی فلات آسیا

Sayan Powder Co.

سایان پودر

Maham ceram falat asia co.

مهام سرام فلات آسیا

Aran fanavar falat asia

آران فناور فلات آسیا

ماموریت ما

OUR MISSION

هم اکنون مجموعه معدنی فلات آسیا مالک چندین معدن خاکهای صنعتی شامل کائولن، سیلیس، بالکلی، فلدسپات و خاکهای نسوز فعال و محدوده های طلا و مس در داخل کشور بوده و ضمن پشتیبانی فنی صنعت کاشی، سرامیک، چینی بهداشتی و مظروف، در امور واردات و صادارت محصولات و مواد معدنی نیز فعال می باشد. در حال حاضر در حدود ۲ میلیون تن از ۸ میلیون تن نیاز مصرفی سالانه مواد اولیه معدنی مصرفی در صنعت کاشی و سرامیک، از معادن و منابع شرکت فلات آسیا تامین می شود. این شرکت دارای نمایندگی از شرکتهای تولیدی مواد معدنی کائولن، بالکلی، فلدسپات، سیلیکات زیرکونیوم، گلوله های آلومینایی و مواد مصرفی در صنعت لعاب و فریت از کشورهای آلمان، اسپانیا، چین و هند است. همچنین با توجه به توانایی بازرگانی محصولات و ارتباطات گسترده با طرفهای خارجی، صادرات مواد پتروشیمی و مصالح ساختمانی به کشورهای منطقه آغاز شده است.

مسولیت اجتماعی و تعهد به محیط زیست سبب شده است که هلدینگ بر ارائه راه حلهای صرفه جویی انرژی و حفاظت از محیط زیست نیز متمرکز شده و بر این اساس خدمات تابلوی هوشمند مدیریت مصرف برق و حفاظت و رفع آلودگی آب و خاک به کلیه زمینه های صنعتی ارائه می شود.

مجموعه هلدینگ معدنی فلات آسیا، مفتخر است که اعلام دارد که فعالیتهای کسب و کار شرکت را در زمینه های صنعتی فوق الذکر توسعه داده و هم اکنون بعنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تامین مواد خام و فراوری شده برای صنایع کاشی، سرامیک، چینی مظروف، چینی بهداشتی، نفت و گاز و سایر صنایع مرتبط مطرح است. همچنین بازرگانی، بازاریابی و فروش مواد اولیه معدنی و صنعتی و محصولات نهایی صنایع فوق را در بازارهای داخلی و خارجی به عنوان مزیت رقابتی هلدینگ، در برنامه فعالیتهای اقتصادی خود دارد. هلدینگ بطور کلی فعالیتهای خود را در زمینه معدن، تامین مواد خام اولیه و فراوری شده و فروش محصولات متمرکز کرده و سرمایه گذاریهای بزرگی را در زمینه معادن مختلف فلزی و غیر فلزی انجام داده است.

چشم انداز ما

OUR VISION

ما بعنوان یک بنگاه اقتصادی، فعالیتهای کسب و کار را در زمینه صنایع معدنی، کاشی، سرامیک، چینی آلات و انرژی و زمینه های صنعتی مرتبط با ارائه راه حلهای فناورانه و مهندسی، اجرایی، مواد خام مناسب، مشاوره بازرگانی، فروش و بازاریابی محصولات در سطح داخلی و خارجی پشتیبانی می کنیم.
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.